Život na škole

aktuality z diania v našej škole na jednom mieste

V utorok sa konala premiéra študentov 5. ročníka HDU, ktorý predstavili tému hľadania identity v manželskom páre a transformáciu pohlavia i vzťahu.

Krst nového krídla spojený s koncertom virtuózov Maroša Klátika a Juraja Tomku.

Naši žiaci 4. ročníka hudobno-dramatického odboru si pre Vás vytvorili večer plný poézie a hudby pod vedením pani učiteľky Márie Kuderjavej.

Naše študentky tanca pod vedením pána učiteľa Kulikova sa zúčastnili Medzinárodného tanečného koncertu ,,Pocta Dušanovi Nebylovi" v Divadle Jána Palárika v Trnave

V poradí druhé DOD v tomto školskom roku. Tešíme sa na vás zase v januári.

Masterclass s Davidom Kollárom. Soundtrack art, filmová hudba, komponovanie, hľadanie vlastného prejavu umelca, práca s technológiami.

Fotky z konkurzu na novovznikajúci muzikál STARCI NA CHMELI, ktorý uvedie Súkromné konzervatórium Prešov na konci školského roka. Osoby a obsadenie nájdete pod fotogalériou.

Začiatok decembra sme mali Masterclass s legendou slovenského jazzu Petrom Lipom a AMC triom. Krásny zážitok, cenné rady od skúseného jazzmana doplnené hudobným sprievodom.

Dnes sa konal deň otvorených dverí, kde mohli naši návštevníci vidieť jednotlivé odbory a naše priestory.

Naši študenti sa zúčastnili interpretačných klavírnych kurzov a kurzov improvizácie na festivale Inter Comp na Akadémii Umení v Banskej Bystrici.

Saxofónový workshop Mila Suchomela, popredného jazzového saxfonistu, skladateľa, aranžéra a producenta.

Jazdecký kurz

05.10.2022

Študenti 2. ročníka hudobno-dramatického odboru absolvovali jazdecký kurz.

Súkromné konzervatórium Dezidera Kardoša v Prešove organizuje pre našich študentov stretnutie s mímom Tomášom Kasprzykom.